Prekių pristatymas

   

Pristatymo tipas:

Atsiėmimas Klaipėdoje

perkant iki 20,00 € kaina: 2,00 € perkant nuo 20,00 € NEMOKAMAI

LPexpress paštomatai S-M 

perkant iki 55,00 € kaina: 2,00 € perkant nuo 55,00 € kaina: 1,50 €

LPexpress paštomatai XL

perkant iki 55,00 € kaina: 3,50 € perkant nuo 55,00 € kaina: 3,50 €

Pristatymas gavėjo adresu Lietuovoje

perkant iki 55,00 € kaina: 3,00 € perkant iki 55,00 € kaina: 3,00 €

                                            


 * XL  siunta- didelių gabaritų prekės. (padangos, tandemo jungtys ir t.t)

 Jeigu norite sužinoti, kiek tiksliai kainuos Jūsų prekių pritatymas paspauskite įdėti į krepšelį ir atsidarykite krepšelio santrauką,

 

Prekių pristatymo taisyklės:

  • Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
  • Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
  • Prekes pristato Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris).
  • Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
  • Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
  • Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
  • Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.