Sekite mūsų naujienas Facebook

Naujausi įrašai

Pasiūlymai

Atsiskaitymo būdai perkant mūsų parduotuvėje

       Internetinėje parduotuvėje bikeservice.lt galite atsiskaityti Jums patogiu būdu: banko pavedimu, elektronine bankininkyste arba grynaisiais pinigais pristatymo metu.

    Mokėjimų surinkimo paslaugas mums teikia Mistertango. Tai itin saugus, greitas ir sparčiai populiarėjantis būdas apmokėti už prekes visais pagrindiniais atsiskaitymo būdais internete:
Atsiskaityti galėsite:
1. Greituoju banko mokėjimu
2. Įprastu banko pavedimu
3. Mokėjimo kortele
4. Bitkoinais
5. Mokėjimu iš Mistertango piniginės.
Itin patogu ir greita, pasirinkus mokėjimą greituoju pavedimu Jūs būsite nukreipti į šį puslapį ir suvedę reikiamus duomenis busite atlike pavedimą ir mes realiu laiku gausite informaciją, kad esate sumokėję už prekes. (tai pagreitinamas prekių išsiuntimas Jums),
Mistertango ypatingą dėmesį skiria saugumo užtikrinimui, todėl mokėjimo metu konfidencialūs pirkėjų duomenys yra šifruojami ir nėra saugomi. Mistertango veiklą prižiūri Lietuvos bankas, ji yra licencijuota elektroninių pinigų institucija. Taip pat, Mistertango inovacijos suteikia galimybes mažinti el. parduotuvės kaštus, todėl leidžia Jums pasiūlyti dar mažesnes prekių kainas. Daugiau apie šią mokėjimų surinkimo sistemą galite sužinoti www.mistertango.lt.

Sąskaitos rekvizitai:

Sąskaitos rekvizitai:

  • Gavėjas: MB "SOBLERA"
  • A/S: LT277300010144075804
  • Bankas: AB Bankas Swedbank
  • Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris.

 

 Grynaisiais pinigais pristatymo metu: (paslauga papildomai apmokestinta)

 Jūsų patogumui siūlome Jums atsiskaityti už prekes ar paslaugas, kaip įprastoje parduotuvėje - grynaisiais pinigais. Pasirinkus šį pristatymo būda už prekes sumokėsite kurjeriui pristačiusiam prekes.

Šis atsiskaitymo dūdas galimas pasirinkus pristatymą į namus.

   Dėmesio: pristatymo metu būtina turėti tikslią pinigų sumą, kuri yra nurodyta Jūsų užsakyme.